Kontrowersje wokół najmu...

Dlaczego temat wynajmu krótkoterminowego wzbudza ostatnio dużo emocji?  Kto utrudnia życie wynajmującym? I czy możemy wspólnie działać na rynku?

Tydzień Hiszpański

Inwestycja w nieruchomość w Hiszpanii⁉️ Pomysł na biznes⁉️ Wynajem krótkoterminowy⁉️ Jak i czy warto to zrobić⁉️ Na te i wiele innych pytań odpowiemy podczas tygodnia hiszpańskiego.Temat ciekawy i na czasie. Zapraszamy do Naszej Grupy oraz Fanpage.

Apartamenty w Hiszpanii. Pomysł na biznes.

Czy inwestowanie w nieruchomości w Hiszpanii to dobry biznes? Czy warto tam wynajmować apartamenty na krótki termin? Co warto wiedzieć o Hiszpanii? Co musisz wiedzieć, zanim kupisz nieruchomość? Czy każdy apartament nadaje się pod wynajem? Jak zorganizować najem krótkoterminowy? Największe błędy inwestorów?

Na te i inne pytania odpowiemy podczas Webinaru online, który odbędzie się w czwartek 4 lipca 2019 o godzinie 19.00 czasu PL. TUTAJ zapisz się na Webinar.

Prelekcja — Inwestowanie w nieruchomości.

Fragment prelekcji — Inwestowanie w nieruchomości — czy to biznes dla każdego? Nieruchomości. Jakie są strategie inwestycyjne? Kto może zostać inwestorem? Wynajem krótkoterminowy. Czy warto wynajmować na krótki termin mieszkania? Dla kogo jest wynajem krótkoterminowy? Czy trzeba mieć dużo pieniędzy, żeby zostać inwestorem?