Wynajem krótkoterminowy na doby Skuteczny Wynajem

Szkolenie

Poprowadziliśmy szkolenie na temat:
Kiedy warto kupować mieszkanie? Różne formy wynajmu nieruchomości.

Zastosowanie różnych strategii marketingu w zależności od rodzaju apartamentu, lokalizacji i rodzaju klienta docelowego. Różne portale wakacyjne, z których i kiedy warto korzystać. Inne możliwości reklamowania apartamentów.

nieruchomości jak zacząć

Wywiad

Udzieliliśmy wywiadu do gazety na temat:
Nieruchomości — inwestowanie bez dużych pieniędzy.
Czy każdy może zostać inwestorem?

„Czy każdy może zostać inwestorem? Rozmawiamy z Sylwią Fiedler, główną założycielką Rent Consulting – irlandzkiej firmy zrzeszającej inwestorów w branży nieruchomości”

Skuteczny Wynajem Najem krótkoterminowy jak zacząć.

O flipowaniu z Wojtkiem Orzechowskim

Kolejne spotkanie Mieszkaniczników. Dziękujemy za zaproszenie. Wymiana doświadczeń i interesujące rozmowy. Poznaliśmy kolejnych ciekawych ludzi. Dziękujemy Wojtku za rozmowę, miłe spotkanie.

Kim jesteś wilkiem, lisem czy zającem… ? Ci, którzy byli wiedzą…

prelekcja wynajem na doby

Prelekcja w Dublinie

Mieliśmy przyjemność poprowadzić prelekcję na temat: Inwestowanie w nieruchomości — czy to biznes dla każdego? Jak zacząć, gdy nie mamy pieniędzy? Dziękujemy Wszystkim za wysłuchanie wykładu. W szczególności dziękujemy Patrycji Anastasji za perfekcyjną organizację. Dziękujemy za tak liczne przybycie i życzymy wszystkim motywacji do działania oraz licznych sukcesów. Fragment naszej prelekcji można obejrzeć TUTAJ.

Tydzień Hiszpański

Inwestycja w nieruchomość w Hiszpanii⁉️ Pomysł na biznes⁉️ Wynajem krótkoterminowy⁉️ Jak i czy warto to zrobić⁉️ Na te i wiele innych pytań odpowiemy na naszym Fanpage. Temat ciekawy i na czasie. Zapraszamy do Naszej Grupy oraz Fanpage.

Mario wynajem krótkoterminowy

Szkolenie

Poprowadziliśmy szkolenie na temat:
Apartamenty w Hiszpanii. Pomysł na biznes. Najem Krótkoterminowy.

Dlaczego niektórzy właściciele apartamentów twierdzą, że to jedna z najlepszych inwestycji a inni, że to błąd? Kto ma rację?

Kiedy warto kupić mieszkanie...

Czy warto inwestować w nieruchomości? Dlaczego  wynajem krótkoterminowy to nadal dobry pomysł na biznes? 

wynajem na doby hiszpania

Tydzień Hiszpański

Inwestycja w nieruchomość w Hiszpanii⁉️ Pomysł na biznes⁉️ Wynajem krótkoterminowy⁉️ Jak i czy warto to zrobić⁉️ Na te i wiele innych pytań odpowiemy na FB na naszym Fanpage. Temat ciekawy i na czasie. Zapraszamy do Naszej Grupy oraz Fanpage.

Prelekcja — Inwestowanie w nieruchomości.

Fragment prelekcji — Inwestowanie w nieruchomości — czy to biznes dla każdego? Nieruchomości. Jakie są strategie inwestycyjne? Kto może zostać inwestorem? Wynajem krótkoterminowy. Czy warto wynajmować na krótki termin mieszkania? Dla kogo jest wynajem krótkoterminowy? Czy trzeba mieć dużo pieniędzy, żeby zostać inwestorem?

Skuteczny Wynajem Najem krótkoterminowy jak zacząć.

Business Networking

Kilka chwil uchwyconych z ostatniego wydarzenia na networkingu. Popularne powiedzenie mówi – nieważne, ile osób znasz, ważne, ile osób zna Ciebie. Czy znacie „prezentację windową” tzw. „elevator pitch” – czyli jak wykorzystać swoje 20 sekund?

Czy potrafisz w tym czasie opowiedzieć o sobie używając języka korzyści? Wskazując swoje zalety, skuteczność i osiągnięcia?

Kontrowersje wokół najmu...

Dlaczego temat wynajmu krótkoterminowego wzbudza ostatnio dużo emocji?  Kto utrudnia życie wynajmującym? I czy możemy wspólnie działać na rynku?