Wydarzenia

Mario wynajem krótkoterminowy

Szkolenie

Poprowadziliśmy szkolenie na temat:
Apartamenty w Hiszpanii. Pomysł na biznes. Najem Krótkoterminowy.

Dlaczego niektórzy właściciele apartamentów twierdzą, że to jedna z najlepszych inwestycji a inni, że to błąd? Kto ma rację?

artykuł nieruchomości wynajem na doby

Wywiad

Udzieliliśmy wywiadu do gazety na temat:
Nieruchomości — inwestowanie bez dużych pieniędzy.
Czy każdy może zostać inwestorem?

„Czy każdy może zostać inwestorem? Rozmawiamy z Sylwią Fiedler, główną założycielką Rent Consulting – irlandzkiej firmy zrzeszającej inwestorów w branży nieruchomości”

Skuteczny Wynajem Najem krótkoterminowy jak zacząć.

O flipowaniu z Wojtkiem Orzechowskim

Kolejne spotkanie Mieszkaniczników. Dziękujemy za zaproszenie. Wymiana doświadczeń i interesujące rozmowy. Poznaliśmy kolejnych ciekawych ludzi. Dziękujemy Wojtku za rozmowę, miłe spotkanie.

Kim jesteś wilkiem, lisem czy zającem… ? Ci, którzy byli wiedzą…

prelekcja wynajem na doby

Prelekcja w Dublinie

Mieliśmy przyjemność poprowadzić prelekcję na temat: Inwestowanie w nieruchomości — czy to biznes dla każdego? Jak zacząć, gdy nie mamy pieniędzy?

Dziękujemy Wszystkim za wysłuchanie wykładu. W szczególności dziękujemy Patrycji Anastasji za perfekcyjną organizację. Dziękujemy za tak liczne przybycie i życzymy wszystkim motywacji do działania oraz licznych sukcesów.

Fragment naszej prelekcji można obejrzeć TUTAJ.

wynajem na doby hiszpania

Tydzień Hiszpański

Inwestycja w nieruchomość w Hiszpanii⁉️ Pomysł na biznes⁉️ Wynajem krótkoterminowy⁉️ Jak i czy warto to zrobić⁉️ Na te i wiele innych pytań odpowiemy na FB na naszym Fanpage. Temat ciekawy i na czasie. Zapraszamy do Naszej Grupy oraz Fanpage.

Skuteczny Wynajem Najem krótkoterminowy jak zacząć.

Business Networking

Kilka chwil uchwyconych z ostatniego wydarzenia na networkingu. Popularne powiedzenie mówi – nieważne, ile osób znasz, ważne, ile osób zna Ciebie. Czy znacie „prezentację windową” tzw. „elevator pitch” – czyli jak wykorzystać swoje 20 sekund?

Czy potrafisz w tym czasie opowiedzieć o sobie używając języka korzyści? Wskazując swoje zalety, skuteczność i osiągnięcia?

szkolenie najem nieruchomości

Szkolenie

Poprowadziliśmy szkolenie na temat:
Kiedy warto kupować mieszkanie? Różne formy wynajmu nieruchomości.

Zastosowanie różnych strategi marketingu w zależności od rodzaju apartamentu, lokalizacji i rodzaju klienta docelowego. Różne portale wakacyjne, z których i kiedy warto korzystać. Inne możliwości reklamowania apartamentów.