Sceptycy krytykują, a zwycięzcy analizują.
Odkrywanie tego, czego inni ludzie nie zauważyli, jest kluczem do sukcesu.

Robert Toru Kiyosaki

Skuteczny Wynajem Najem krótkoterminowy jak zacząć.

Kim jesteśmy?

Prowadzimy własne biznesy zarówno na rynku polskim, hiszpańskim, jak i irlandzkim. Każdy z wymienionych krajów jest nam bliski. Na szczęście dzisiejsze czasy pozwalają na dokonywanie wyboru, gdzie chcemy mieszkać i pracować. Poza tym od wielu lat inwestujemy w nieruchomości, wykorzystując do tego różne strategie. Dzięki różnorodności zadań zyskaliśmy doświadczenie na wielu polach.

Dlaczego nieruchomości?

Nieruchomości to jedyne aktywa trwałe, które z czasem zyskują na wartości a w między czasie mogą generować dodatkowy dochód.

Rozpoczynając przygodę z nieruchomościami, spotkaliśmy na swojej drodze wielu ciekawych ludzi, specjalistów z różnych dziedzin. Uczyliśmy się na własnych błędach, analizowaliśmy rynek i szukaliśmy skutecznych rozwiązań. Co ważne nasza wiedza opiera się na praktyce nie tylko z jednego rynku.

Wszystko to pozwoliło nam na stworzenie pewnego schematu i opracowanie działań oraz zasad, które są potrzebne do osiągnięcia sukcesu w wynajmie krótkoterminowym.

artykuł nieruchomości wynajem na doby
Skuteczny Wynajem Najem krótkoterminowy jak zacząć.

Dlaczego Skuteczny Wynajem?

Najpierw przyjaciele a z czasem również inni zaczęli słuchać naszych podpowiedzi. Jesteśmy zapraszani na wykłady, piszemy artykuły do gazet.

Co najważniejsze wiemy, że każdy z nas może kupić mieszkanie i na nim zarabiać. Możemy np. spędzać wakacje w pięknym miejscu i mieć dodatkowy dochód. Nie jest to biznes zarezerwowany tylko dla tych, co mają duży kapitał i obracają dużymi kwotami.

W ten sposób narodził się Skuteczny Wynajem. Działamy w myśl zasady: Rób biznes, który rozumiesz. Życzymy odwagi działania. Sylvia i Mario

Możesz nas znaleźć na: