HiszpaniaDnia 4 lipca 2019 roku
Darmowy Webinar - jak inwestować w Hiszpanii?

 

Czy inwestowanie w nieruchomości w Hiszpanii to dobry biznes? Czy warto tam wynajmować apartamenty na krótki termin? Co warto wiedzieć o Hiszpanii? Co musisz wiedzieć, zanim kupisz nieruchomość? Czy każdy apartament nadaje się pod wynajem? Jak zorganizować najem krótkoterminowy? Największe błędy inwestorów?

Na te i inne pytania odpowiadaliśmy podczas Darmowego Webinaru. Dziękujemy za udział w wydarzeniu. Ze względu na duże zainteresowanie tym tematem, planujemy wkrótce powtórzyć Webinar. Obserwuj nasz Fanpage.

networkingDnia 8 czerwca 2019 roku
Business Networking

 

 

Kilka chwil uchwyconych z ostatniego wydarzenia i spotkania z Wojtkiem Kołodziejczak - międzynarodowym ekspertem od networkingu. Popularne powiedzenie mówi – nieważne, ile osób znasz, ważne, ile osób zna Ciebie. Czy znacie "prezentację windową" tzw. "elevator pitch" - czyli jak wykorzystać swoje 20 sekund?

Czy potrafisz w tym czasie opowiedzieć o sobie używając języka korzyści? Wskazując swoje zalety, skuteczność i osiągnięcia?

 

orzechowskiDnia 15 marca 2019 roku
odbyło się spotkanie Mieszkaniczników.

 


Uczestniczyliśmy w kolejnym spotkaniu Mieszkaniczników. Dziękujemy za zaproszenie. Wymiana doświadczeń i interesujące rozmowy. Poznaliśmy kolejnych ciekawych ludzi m.in. Wojciecha Orzechowskiego. Dziękujemy Wojtku za rozmowę, miłe spotkanie i inspirujące wystąpienie.

 

Kim jesteś wilkiem, lisem czy zającem… ? Ci, którzy byli wiedzą…

webinar1

Dnia 21 lutego 2019 roku
odbyło się darmowe szkolenie online.


Temat:

Inwestowanie w nieruchomości.
Jakie są strategie?
Która opcja jest najlepsza?


Zastosowanie różnych strategi w odmiennych sytuacjach. Nietypowe rozwiązania. Indywidualna ocena na podstawie własnego przedsięwzięcia i podjęcie właściwych działań.

TSBDnia 15 stycznia 2019 roku
odbyły się XXXIV Twórcze Spotkania Biznesowe.
Miejsce: Academy Plaza Hotel, Dublin.

Mieliśmy przyjemność poprowadzić prelekcję na temat:
Inwestowanie w nieruchomości — czy to biznes dla każdego?
Jak zacząć, gdy nie mamy pieniędzy?

Dziękujemy Wszystkim za wysłuchanie wykładu. W szczególności dziękujemy Patrycji Anastasji za perfekcyjną organizację. Dziękujemy za tak liczne przybycie i życzymy wszystkim motywacji do działania oraz licznych sukcesów.

Fragment naszej prelekcji można obejrzeć TUTAJ.

ProspektDnia 12 stycznia 2019 roku
w angielskim czasopiśmie Twój Prospekt,
ukazał się nasz wywiad.

Temat artykułu:
Nieruchomości — inwestowanie bez dużych pieniędzy.
Czy każdy może zostać inwestorem?

Dziękujemy za pozytywny odbiór i za liczne komentarze oraz maile. Cieszymy się, że temat wzbudza duże zainteresowanie. Wkrótce powinny ukazać się kolejne artykuły, o czym poinformujemy.

Link do wersji elektronicznej: Twój Prospekt.
Można także cały artykuł przeczytać TUTAJ.

webinar 1018Dnia 10 grudnia 2018 roku
odbyło się darmowe szkolenie online.


Temat:

Różne formy wynajmu nieruchomości.
Jak zrobić skuteczny marketing?

Zastosowanie różnych strategi marketingu w zależności od rodzaju apartamentu, lokalizacji i rodzaju klienta docelowego. Różne portale wakacyjne, z których i kiedy warto korzystać. Inne możliwości reklamowania apartamentów.