Nasi Partnerzy

Skuteczny Wynajem

mBank kompleksowa obsługa z zakresu bankowości.

mBank świadczy kompleksowe usługi z zakresu bankowości detalicznej, firmowej, korporacyjnej i prywatnej. Od lat jest synonimem innowacyjnych rozwiązań w bankowości. Pierwszy w pełni internetowy bank w Polsce. Jest jedną z najsilniejszych i najszybciej rozwijających się marek finansowych w Polsce, od 1992 roku notowaną na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Dla Ciebie eKonto osobiste w promocji za O złotych.

Skuteczny Wynajem

Doradztwo prawne i biznesowe dla właścicieli nieruchomości.

LAW & BUSINESS zapewnia kompleksową obsługę prawną z zakresu prawa nieruchomości. Doradza w aspektach prawnych i biznesowych dla inwestorów we wszystkich kwestiach związanych z inwestowaniem w nieruchomości, ich zarządzaniem oraz finansowaniem. LAW & BUSINESS wspiera nas w zakresie zawierania umów oraz negocjuje ich warunki, dba o ochronę danych osobowych, a także reprezentuje w sporach dotyczących obrotu nieruchomościami.

Skuteczny Wynajem

Zakup nieruchomości w Hiszpanii.

Firma IDEAL REAL ESTATE działa na ryku od wielu lat, specjalizuje się w sprzedaży nieruchomości na terenie Hiszpanii. Zajmuje się kompleksową obsługą klienta. Można rozmawiać w języku polskim. Coraz więcej osób rozważa zakup nieruchomości w Hiszpanii. Polecamy agencję nieruchomości, która nie tylko oferuje zakup mieszkania, domu, ale także pomaga w załatwianiu krok po kroku wszystkiego, co potrzebne przy zakupie nieruchomości w Hiszpanii.

Skuteczny Wynajem

Zakup nieruchomości w Polsce.

Biuro Obrotu Nieruchomościami Suszka i Syn. Działa na rynku nieruchomości od 1996 roku. Zajmuje się świadczeniem usług w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Dzieli się swoją wiedzę i doświadczeniem, które stanowią podstawę zadowolenia wielu ich klientów. Współpracuje z wieloma partnerami takimi jak banki, biura notarialne i inni. Zapewnia profesjonalną, szybką i kompleksową obsługę transakcji.

Skuteczny Wynajem

EASY2CHECKIN - mobilna recepcja.

Zapomnij o osobistym meldowaniu gości. Możesz łatwo i bezpiecznie zameldować swoich gości online używając EASY2CHECKIN – rozwiązania online dla nieruchomości wynajmowanych krótkoterminowo. Dzięki EASY2CHECKIN gospodarz otrzymuje potwierdzenie tożsamości gościa od razu po jego zameldowaniu online, zmniejszając ryzyko wynajmowania i udostępniania mieszkania nieznajomym osobom.

Skuteczny Wynajem

Skuteczny Biznes

Rozwiń skrzydła w świecie online. Spełniaj swoje marzenia, poprzez skuteczne działania w internecie. Chcesz zaistnieć w sieci, zbudować markę, wypromować się i przyciągnąć klientów? Razem z nami rozwijaj kreatywny marketing online i zbuduj stronę na systemie WordPress. Marketing + Social Media + Strona Internetowa = Skuteczny Biznes. Już dzisiaj zrób pierwszy krok.

alt