Sceptycy krytykują, a zwycięzcy analizują. Odkrywanie tego, czego inni ludzie nie zauważyli, jest kluczem do sukcesu.

Robert Toru Kiyosaki

Kim jesteśmy?

Prowadzimy własne biznesy zarówno na rynku polskim, hiszpańskim, jak i irlandzkim. Każdy z wymienionych krajów jest nam bliski. Na szczęście dzisiejsze czasy pozwalają na dokonywanie wyboru, gdzie chcemy mieszkać i pracować. Poza tym od wielu lat inwestujemy w nieruchomości, wykorzystując do tego różne strategie. Dzięki różnorodności zadań zyskaliśmy doświadczenie na wielu polach.

Dlaczego nieruchomości?

Nieruchomości to jedyne aktywa trwałe, które z czasem zyskują na wartości a w między czasie mogą generować dodatkowy dochód.

Rozpoczynając przygodę z nieruchomościami, spotkaliśmy na swojej drodze wielu ciekawych ludzi, specjalistów z różnych dziedzin. Uczyliśmy się na własnych błędach, analizowaliśmy rynek i szukaliśmy skutecznych rozwiązań. Co ważne nasza wiedza opiera się na praktyce nie tylko z jednego rynku.

Wszystko to pozwoliło nam na stworzenie pewnego schematu i opracowanie działań oraz zasad, które są potrzebne do osiągnięcia sukcesu w wynajmie krótkoterminowym.

Skuteczny Wynajem
Skuteczny Wynajem

Dlaczego Skuteczny Wynajem?

Najpierw przyjaciele a z czasem również inni zaczęli słuchać naszych podpowiedzi. Jesteśmy zapraszani na wykłady, piszemy artykuły do gazet.

Co najważniejsze wiemy, że każdy z nas może kupić mieszkanie i na nim zarabiać. Możemy np. spędzać wakacje w pięknym miejscu i mieć dodatkowy dochód. Nie jest to biznes zarezerwowany tylko dla tych, co mają duży kapitał i obracają dużymi kwotami.

W ten sposób narodził się Skuteczny Wynajem. Działamy w myśl zasady: Rób biznes, który rozumiesz. Życzymy odwagi działania. Sylvia i Mario

Możesz nas znaleźć na:

alt