Kim właściwie jesteśmy?

Rozpoczynając przygodę z nieruchomościami spotkaliśmy na swojej drodze wielu ciekawych ludzi — połączył nas wspólny cel — jak dobrze inwestować w nieruchomości i zarabiać na wynajmie. Jesteśmy właścicielami mieszkań/domów, którzy uczyli się na własnych błędach, analizowali rynek i szukali skutecznych rozwiązań. Jedni z nas radzili sobie lepiej inni gorzej. Są wśród nas specjaliści z różnych dziedzin, co sumując, dało nam ogromną wiedzę. Borykaliśmy się z różnymi problemami i razem szukaliśmy skutecznych rozwiązań. Co ważne nasza wiedza opiera się nie tylko na jednym rynku. Wszystko to pozwoliło na stworzenie pewnego schematu i opracowanie działań oraz zasad, które są potrzebne do osiągnięcia sukcesu w branży nieruchomości i w wynajmie. W ten sposób narodziła się idea Rent Consulting – Skuteczny Wynajem, czyli grupa zrzeszająca właścicieli z całego świata. Działamy w myśl zasady: Rób biznes, który rozumiesz.

Dlaczego z nami Wynajem Krótkoterminowy jest skuteczny?

W ciągu ostatnich paru lat popularną alternatywą dla dużych hoteli stał się krótkoterminowy wynajem mieszkań/domów/apartamentów czy też pokoi w prywatnych pensjonatach. Wielu właścicieli nurtują jednak różne wątpliwości i pytania. Jak, gdzie i kiedy kupić nieruchomość? Jak stworzyć dobrą ofertę? Krótkoterminowy czy długoterminowy wynajem? Jak zachęcić gości do przyjazdu właśnie do mnie? Czy ogłoszenia w płatnych serwisach wakacyjnych to jedyny skuteczny sposób, aby zdobyć klienta? Jak być gospodarzem, którego polubią turyści? I wiele, wiele innych... Inwestycja w nieruchomość to wyzwanie, któremu nie każdy umie sprostać. Jednym słowem co zrobić, aby nasz biznes przynosił nam zadowolenie i... zyski. Sami przez to przechodziliśmy — teraz chcemy podzielić się swoją wiedzą i pomóc innym. Wiemy z doświadczenia, że oprócz wiedzy potrzebne są odpowiednie narzędzia marketingowe. Dlatego dajemy Wam cały pakiet — aby optymalnie zwiększyć szansę na sukces dla każdego z Was.

Co nas wyróżnia?

Przede wszystkim naszą dewizą jest zasada wzajemnej pomocy. Rozmawiamy i wzajemnie sobie podpowiadamy. Uczmy się i działajmy razem. Skuteczny Wynajem to nie tylko szkolenia, materiały marketingowe, strony internetowe i inne. To przynależność do grupy prywatnych właścicieli, którzy razem działając, mogą wiele osiągnąć. Nowe umiejętności zdobywamy całe życie. Ludzie, których wyróżnia sprawne i skuteczne działanie, ciągle się kształcą. Dołącz do nas. Poszerzaj Swoją wiedzę z nami.

Sylvia Fiedler

Mam na imię Sylvia, jestem pomysłodawcą i założycielem Rent Consulting. Absolwentka Zarządzania i Marketingu, ponad 15 lat przedsiębiorca. Dzięki różnorodności zadań zyskałam doświadczenie na wielu polach. Od wielu lat zajmuję się nieruchomościami. Jestem praktykiem. Mam kilka apartamentów w Polsce i za granicą. Dzieląc się swoim doświadczeniem, pomagam rozwinąć skrzydła i osiągnąć maksymalne przychody właścicielom. Prywatnie jestem mamą dwójki dzieci, uwielbiam sporty wodne i podróże.

sylvia@skutecznywynajem.pl


Andre Holsen

Mam na imię Andre, z wykształcenia jestem projektantem. Zajmuję się Inwestowaniem w międzynarodowy rynek Nieruchomości od 5 lat. Obserwowałem jego zmiany, uczyłem się na swoich błędach. Wspólnie z Grupą Rent Consulting wypracowałem efektywne metody działania. Prywatnie staram się przekraczać własne granice, ostatnio moją pasją stała się wspinaczka wysokogórska. Korenspondencja tylko w języku angielskim.

andre@skutecznywynajem.pl


Mario Kostuj

Mam na imię Mario, specjalizuję się w marketingu. Od paru lat prowadzę własną firme. Moją przygodę z nieruchomościami rozpocząłem kilka lata temu. Dzięki poznanym ludziom i wspólnej wymianie doświadczeń, zrozumiałem i opanowałem sztukę skutecznej inwestycji w nieruchomości. Wspólna wiedza, pomysły i różne doświadczenia, zaowocowały Programem Skuteczny Wynajem. Wiem, że jest sporo ludzi, którzy boją się podjąć nowe wyzwanie, ale wiem też, że można to zrobić i osiągnąć sukces. Prywatnie dumny tata i pasjonat dobrej kuchni.

mario@skutecznywynajem.pl


Paweł Brukarczyk

Mam na imię Paweł jestem programistą i webmasterem. Od jakiegoś czasu zainteresowałem się też rynkiem nieruchomości. Poznałem wielu ciekawych ludzi, specjalistów z różnych dziedzin, połączyła nas jedna pasja — inwestycje w nieruchomości. Prywatnie szukam ciągle nowych wyzwań. Od lat zajmuję się muzyką, którą sam komponuję. Kolejną moją pasją jest tworzenie i nagrywanie filmów.

pawel@skutecznywynajem.pl