Człowiek z nowymi pomysłami jest wariatem, dopóki nie odniesie sukcesu.

Wynajem krótkoterminowy apartamentu. Czy to biznes dla Ciebie?

Odpowiedz na pytania i sprawdź czy ta strona jest dla Ciebie!

Co mówią o nas inni?

Dlaczego Skuteczny Wynajem?

Przekazujemy wiedzę, opartą na praktyce z różnych krajów - jak skutecznie wynajmować nieruchomości. Pokazujemy różne strategie i na co zwracać uwagę przy zakupie mieszkania. Opracowaliśmy skuteczny marketing - dzięki któremu możesz mieć dużo gości. Uczymy krok po kroku jak zarządzać, żeby osiągnąć sukces w wynajmie.

Wiedza

Artykuły, webinary, filmy, bezpłatne materiały do pobrania.

Dokumenty

Wzory gotowych umów i szablonów oraz przydatne checklisty.

Szkolenia online

Instruktażowa, konkretna wiedza oparta na praktyce.

Na żywo

Szkolenia, webinary oraz mniej formalne spotkania.

Strony internetowe

Strony www zaprojektowane specjalnie pod najem krótkoterminowy.

Wsparcie

Podpowiedzi i praktyczne rady. Masz pytania - napisz do nas.

Pobierz darmowe materiały

Przygotowaliśmy dla Ciebie kilka e-boków, które mogą Ci się przydać.

Profesjonalna obsługa, bardzo duży zasób wiedzy, ciekawe i nowatorskie podejście do biznesu, bardzo duża pomoc w postaci szkoleń. Polecam.

MICHAŁ

Inwestor, właściciel biura nieruchomości

Bardzo dziękuję pani Sylvii za super podejście do ludzi. Rozmawiając z nią człowiek ma wrażenie że zna ją długo. Pomocna, sympatyczna, fachowa. Indywidualne podejście do każdego połączone z profesjonalizmem.

Kamila

Właścicielka, zarządca nieruchomościami

Miałam okazje poznać Mario i Sylvię na Twórczych Spotkaniach Biznesowych. Mają duże doświadczenie inwestowania w nieruchomości w Polsce i za granica. Polecam ich szkolenia i webinary.

Ewelina

Polecam. Dużo konkretnej wiedzy odnośnie najmu krótkoterminowego. Dla mnie była to duża dawka przydatnych informacji, które można zastosować w praktyce.

Marcin

Cieszę się, że Was poznałam. Dziękuję za ciekawą rozmowę i dużo konkretnych informacji. Pozdrawiam.

Ewa

Przedsiębiorca

Dzięki za webinar. Kupiłem wasze szkolenia i to byla dobra inwestycja. W szkoleniach jest dużo konkretnych podpowiedzi i planuje je wykorzystać w praktyce. Hiszpania to moje marzenie. Teraz wiem, że spełnię je w 100%. Dziękuję za szybką reakcję na maila. Pozdrawiam Was gorąco.

Andrzej

Pozytywne nastawienie i dużo optymizmu. Fajnie się Was słucha 🙂. Wykłady i szkolenia prowadzone są w ciekawy, i co najważniejsze zrozumiały sposób. Polecam!

Bartek

Fajni ludzie z ogromną wiedzą i doświadczeniem. Świetnie motywują do działania, dając przykłady z różnych rynków, nie tylko z Polski! Pokazują, jakie są trendy w innych krajach. Polecam ich szkolenia on-line, w których jest ogromna wiedza oparta na praktyce.

Sylwia

Inwestorka

Dużo przydatnej wiedzy, przedstawionej w logiczny, uporządkowany sposób. Wszystko podane w przystępnej formie. Pomocne szczególnie dla ,,świeżaków” .

Agnieszka

Właścicielka apartamentu w Hiszpanii
0
minut wiedzy online
0
szkoleń online
0
minut wystąpień na żywo
Nasi Partnerzy