Człowiek z nowymi pomysłami jest wariatem, dopóki nie odniesie sukcesu.

Mark Twain

Wynajem krótkoterminowy apartamentu. Czy to biznes dla Ciebie?

Odpowiedz na kilka pytań i sprawdź!

Jeśli odpowiedziałeś/ na któryś z powyższych punktów „TAK” i chcesz nauczyć się jak skutecznie wynajmować apartamenty – ta strona jest właśnie dla Ciebie. Znajdziesz tutaj szkolenia, dużo podpowiedzi i darmowej wiedzy.

Dlaczego Skuteczny Wynajem?

Przekazujemy wiedzę, opartą na praktyce z różnych krajów - jak skutecznie wynajmować nieruchomości. Pokazujemy różne strategie i na co zwracać uwagę przy zakupie mieszkania. Opracowaliśmy skuteczny marketing - dzięki któremu możesz mieć dużo gości. Uczymy krok po kroku jak zarządzać, żeby osiągnąć sukces w wynajmie.

Wiedza

Artykuły, webinary, filmy, bezpłatne materiały do pobrania.

Dokumenty

Wzory gotowych umów i szablonów oraz przydatne checklisty.

Szkolenia online

Instruktażowa, konkretna wiedza oparta na praktyce.

Na żywo

Szkolenia, webinary oraz mniej formalne spotkania.

Strony internetowe

Strony www zaprojektowane specjalnie pod najem krótkoterminowy.

Wsparcie

Podpowiedzi i praktyczne rady. Masz pytania - napisz do nas.

Pobierz darmowe materiały

Przygotowaliśmy dla Ciebie kilka e-boków, które mogą Ci się przydać.

Co mówią o nas inni?

 • Profesjonalna obsługa, bardzo duży zasób wiedzy, ciekawe i nowatorskie podejście do biznesu, bardzo duża pomoc w postaci szkoleń. Polecam.

  MICHAŁ

  Inwestor, właściciel biura nieruchomości
 • Bardzo dziękuję pani Sylvii za super podejście do ludzi. Rozmawiając z nią człowiek ma wrażenie że zna ją długo. Pomocna, sympatyczna, fachowa. Indywidualne podejście do każdego połączone z profesjonalizmem.

  Kamila

  Właścicielka, zarządca nieruchomościami
 • Miałam okazje poznać Mario i Sylvię na Twórczych Spotkaniach Biznesowych. Mają duże doświadczenie inwestowania w nieruchomości w Polsce i za granica. Polecam ich szkolenia i webinary.

  Ewelina

 • Polecam. Dużo konkretnej wiedzy odnośnie najmu krótkoterminowego. Dla mnie była to duża dawka przydatnych informacji, które można zastosować w praktyce.

  Marcin

 • Cieszę się, że Was poznałam. Dziękuję za ciekawą rozmowę i dużo konkretnych informacji. Pozdrawiam.

  Ewa

  Przedsiębiorca
 • Dzięki za webinar. Kupiłem wasze szkolenia i to byla dobra inwestycja. W szkoleniach jest dużo konkretnych podpowiedzi i planuje je wykorzystać w praktyce. Hiszpania to moje marzenie. Teraz wiem, że spełnię je w 100%. Dziękuję za szybką reakcję na maila. Pozdrawiam Was gorąco.

  Andrzej

 • Pozytywne nastawienie i dużo optymizmu. Fajnie się Was słucha 🙂. Wykłady i szkolenia prowadzone są w ciekawy, i co najważniejsze zrozumiały sposób. Polecam!

  Bartek

 • Fajni ludzie z ogromną wiedzą i doświadczeniem. Świetnie motywują do działania, dając przykłady z różnych rynków, nie tylko z Polski! Pokazują, jakie są trendy w innych krajach. Polecam ich szkolenia on-line, w których jest ogromna wiedza oparta na praktyce.

  Sylwia

  Inwestorka
 • Dużo przydatnej wiedzy, przedstawionej w logiczny, uporządkowany sposób. Wszystko podane w przystępnej formie. Pomocne szczególnie dla ,,świeżaków” .

  Agnieszka

  Właścicielka apartamentu w Hiszpanii
0
minut wiedzy online
0
szkoleń online
0
minut wystąpień na żywo

Darmowe Szkolenie online

Zapraszamy. Można się zapisać KLIKAJĄC w przycisk poniżej.

Czy warto inwestować w Hiszpanii w rynek nieruchomości?

Nasi Partnerzy